ihan hirvee biisi,tulee mieleen catcat ja byebye baby ja 100% varmuudella ollaan taas viimesiä!!!!Kuka idiootti lähettää suomee edustaa tollasta SUPERJUNTTI MUSAA?!
sillanpää
voitti
5381
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!SILLINPÄÄ SUCKS!
HAISTAKAA MUMMOT PASKA!
Sillanpää on Kingi!!!
Sillanpää on oksennus!
Kuka muka jaksaa ottaa ton paskan tosissaan? Meikäläistä lähinnä vaan naurattaa ja säälittää koko touhu. Euroviisuissa on musta jopa parempi että hävitään, sillä siellä on niin paskaa musiikkia, että sen kisan voittaminen vasta noloa olisikin. Ja sama kai se, että kuka sinne lähetetään Suomea edustamaan. Uskokaa jo, ei sieltä voittoa tule, vaikka kuka lähetettäisiin. Siitä oon kyllä samaa mieltä, että Sillanpää sais painua helvettiin, hinttipoju. Eikä osaa ees suomee puhua.
Hei.
Se on kyllä totta, itse ihmettelen kanssa sitä että miksi aina joku iskelmä laulaja kiikutetaan hoilottamaan sinne. Ja sitten ennen kisoja kirjoitellaan että suomi voittaa viisut heh heh =). Ottaisivat oppia vaikka Ruotsista, siellä sentään päästetään esiintymään bändit.
Euroviisut- se on tutkitusti paras unilääke krooh.