hei

Hei!
Minkä ikäsenä vois perustaa bändin?

pliis vastatkaa!

t.heisku
4186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

voit perustaa vaikka heti, jos oot siihen valmis!!! mä oon koht 17v tyttö ja oon siihen valmis, ku vaan löytäis hyvän porukan :)

Äänestä

meillä päi yks bändi alotti iha ala-aste iäs, ja on vieki pystys, ja menestystä on ainaki täs kaupungis ja vähä muualki. ja ne jäbät on vast 15-16 v... eli ei ikä ratkase!!! suurin murhe on varmaa treenikämppä ja yhteensopivat (niin henkisesti ku musikaalisesti) yhteensopivat bändin jäsenet!!!

Äänestä

Vaikka vaippaikäisenä jos sille tuntuu ja saat soittajat sun muut kasaan. Ei bändin perustamiselle ole mitään ikärajoja. :)

Äänestä

Millon perustaa bändi???No toho on helppo vastata!
Eli vastaus kuuluu:
VAIKKA HETI!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heisku kirjoitti:

Hei!
Minkä ikäsenä vois perustaa bändin?

pliis vastatkaa!

t.heisku

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu