meikkivoideasioita, haluaisin antaa vinkkinä että kipaiskaapa hakemassa kosmetologilta Lierac:in Teint Lift meikkivoidetta. Itse olen käyttänyt ko. tuotetta jo useamman vuoden, ja on todella ihana tuote. Ei tarvi puuteria päälle, pelkästään lieracia ja iho on oikea unelma!! Hinta oli 40 euron luokkaa mutta kannattaa ostaa, on todella riittoisaa. Onko muilla kokemuksia tuotteesta?
Te jotka mietitte...
nanna
2429
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Onko se kovin paksu meikkivoide? Itse tykkään ohuista ja kevyistä, kun ne ainakin tällä hetkellä riittävät peittämään tarpeeksi.
on todella kevyt voide, voin sanoa että ihosta ei läheskään huomaa että siinä meikkivoidetta on, iho on tasainen ja luonnollisen näköinen. Voithan myös kysäistä kosmetologilta olisiko hänellä näytteitä tästä tuotteesta.