Miten sen kondoomin kuuluu olla?

Ihmettelen vaan sitä kun siinä kondoomin päässä tulee sellanen miten sen nyt sanois sellanen "tuttia" muistuttava. Kuuluuko siinä olla sellanen vai onko kyse siitä että sen kondoomin pitää vetää tiukemmalle?
2779
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä kortsun päässä kuuluu olla semmoinen "tutin" päätä muistuttava juttu.
Se on sperman takia siinä.

Äänestä
  • Ja purista paikoilleen laittaessasi ilma siitä spermatilasta pois.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kokematon kirjoitti:

Ihmettelen vaan sitä kun siinä kondoomin päässä tulee sellanen miten sen nyt sanois sellanen "tuttia" muistuttava. Kuuluuko siinä olla sellanen vai onko kyse siitä että sen kondoomin pitää vetää tiukemmalle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu