PAINA TÄSTÄ JOS HALUAT TIETÄÄ........

että voittaja on TINA!!!!!!!!!!!!
toisex tuli Colby
kaikkihan sen jo tietää !!!!!!
3725
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

joo katoin msn.comista et tina voitti, hyvä ettei
se jerri, mun mielestä se oli tosi ärsyttävä ja
onneks ne äänesti sen pois!

Äänestä
  • Joo onnex,ku se oli sen Colbyn kanssa siellä
    riutalla se sano että "kuherruskuukausi ilman
    seksiä" onnex ämmä äänestettiin pois !!!

    Äänestä

  • Elizabeth kirjoitti:

    Joo onnex,ku se oli sen Colbyn kanssa siellä
    riutalla se sano että "kuherruskuukausi ilman
    seksiä" onnex ämmä äänestettiin pois !!!

    kertoisitteko niitä linkkejä, mistä pääsen myös
    katsomaan voittajan ilmeitä.
    Kiitos jo etukäteen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tina kirjoitti:

että voittaja on TINA!!!!!!!!!!!!
toisex tuli Colby
kaikkihan sen jo tietää !!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu