parfyymit

Miten valitsette hajuveden? Itse en ole oikeastaan yhtään innostunut tuoksuista vaikka PITÄISI olla. En osaa valita itselleni sopivaa.
1332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Älä osta ainakaan halvinta.

Minä olen ainakin allerginen monille hajuvesille, etenkin jos niitä käyttää runsaasti.
Jos löydät miellyttävän tuoksun käytä sitä säästeliäästi.
Hajuveden tarkoitus ei ole lemuta. Mitään kauheempaa ei ole kuin jonkun "lemuvesivana".

Itse ostin laivoilta Channel 5 ja olen tyytyväinen. Hinta oli muistaakseni jotain reilu 100euroa, mutta se on kestänyt jo pari vuotta.

Hajuveden käyttö ei ole mitenkään tarpeellista joka päivä, mutta onhan sitä kiva käyttää kun lähtee vaikka juhliin.

P.S. parfyymi ja hajuvesi ovat kaksi eri asiaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rosa kirjoitti:

Miten valitsette hajuveden? Itse en ole oikeastaan yhtään innostunut tuoksuista vaikka PITÄISI olla. En osaa valita itselleni sopivaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu