Tykkääkö

naisesta, jolla on otsatukka? Vai onko kauniimpi ilman? Kummat paremmat, lyhyet vai pitkät hiukset naisella?
2219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vaan se otsatukka ihan kivalta se näyttää ja pitkät hiukset naisella pitää olla.

Äänestä
  • En halua sellaista, eikä ole suunnitteillakaan. Miesten makuja vain utelen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miehet, kirjoitti:

naisesta, jolla on otsatukka? Vai onko kauniimpi ilman? Kummat paremmat, lyhyet vai pitkät hiukset naisella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu