Ihannenainen

Ihana ihanainen näyttää iloiselta ja hyväntuuliselta. Ei kuitenkaan ole ns. tyhjännauraja. Sellaiseen naiseen ihastun. Tottakai ymmärrän, että kaikki eivät ole aina iloisia, mutta ihannenaiseni näyttää apeanakin söpöltä.
3453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miehen puhetta.

Äänestä

OLISI VAALEAHIUKSINEN.TUMMATUKKAINEN.PUNATUKKAINEN.VAALEATUKKAINEN JA VIHREÄ.SINI.RUSKEASILMÄINEN.JA PERSOONALLINEN.ELÄINRAKAS.KOIRARAKAS.KISSARAKAS.JASITTEN VIELÄ ENNEN KAIKKEA TODELLINEN KAUNOTAR JA SITTEN VIELÄ SELLAINEN PERSOONALLISUUS JA SELLAINEN NAINEN JOKA LÄHETTELISI MIEHELLEEN TEKSTIVIESTEJÄ RAKASTAN SUA RAKAS.SÄ OLET AINOANI JA SITTEN NÄITÄ VIESTEJÄ OLET RAKAS AINOANI JA SITTEN ITSE LAITTAISIN VIESTIN ETTÄ HEI PULUSENI JA SITTEN JOSKUS JOPA SELLAISEN VIESTIN ETTÄ TULEN KOTIA KOHTI JA SUOMI-TOURILLA < HEI RAKAS TEKSTIVIESTIT TULISIVAT NIIN TAMPEREEN ROSENDAHLIIN KUIN TURUN HAMBURGER BÖRSSIIN JA SITTEN JOSKUS KUN UKKO TULISI PORISTA JA RAUMALTA NIIN TEKSTIVIESTEJÄ OLISI KÄNNYKÄSSÄ 49 27-76. 44 28-72 JA SITTEN HÄMEENLINNAN AIKOINA 44 27-71 JA SITTEN JOSKUS UKKO MATKAISI HATTULAAN JA KALVOLAAN JA HAUHOLLE KÄNNYKÄSSÄ OLISI 31 VIESTIÄ JA SITTEN VIELÄ JOSKUS KUN TÄMÄ LOMAILISI ITALIASSA JA MINÄ KREIKASSA < VIESTEJÄ TULISI 44 JA SITTEN KUN HÄN LOMAILISI ULKOMAILLA JA MINÄ URJALASSA < PISTÄISIN TEKSTIVIESTIN TULEMAAN JA SITTEN JOSKUS KUN OLISIN KOIRAPUISTOSSA HANNIBALIN JA NERON K HÄN LAITTAISI TEKSTIVIESTIN PIENEN KOIRIEN AITAUKSESSA < IINES JA LAURA TYYLIIN JA ANNE JA NIPA TYYLIÄ JA SITTEN JOSKUS KUN PELAISIN TYTTÖJÄ VASTAAN FUTISTA < 7 7 - 14 VUOTTA < 3-1 PELIN AIKAAN POJAT-TYTÖT 1-0 TIMO 2-0 JANNE 3-0 JOONAS 3-1 STELLA NIIN TEKSTARI TULISI STELLALTA TYTÖT-POJAT 3-2 0-1 JOONAS 0-2 TIMO 1-2 LAURA 2-2 STELLA 3-2 ANNIKA TEKSTARI TULISI ANNIKALTA POJAT-TYTÖT 2-1 1-0 22 MIN KARTSA 2-0 23 MIN TIMO 2-1 24 MIN ANNE TEKSTARI TULISI ANNELTA TYTÖT-POJAT 2-9 0-1 LAURI 0-2 ARTO 1-2 ANNIKA 2-2 LAURA 2-3 TIMO 2-4 ARTO 2-5 JANNE 2-6 TIMO 2-7 LAURI 2-8 JOONAS 2-9 JANNE < TEKSTARI TULISI MIIALTA POJAT-TYTÖT 3-7 0-1 ANNIKA 0-2 ANNE 0-3 MARIANNE 1-3 JOONAS 2-3 JOONAS 3-3 TIMO 3-4 JOONAS 3-5 TIMO 3-6 TIMO 3-7 TIMO < TEKSTARI TULISI EX-KKOOLTANI TYTÖT-POJAT 2-2 1-0 ANNIKA 2-0 LAURA 2-1 TIMO 2-2 JOONAS TEKSTARI TULISI EX-KOULUKAVERILTANI POJAT-TYTÖT 1-0 1-0 11 JOSA < TEKSTARI TULISI LAURALTA JA RIINALTA JA TYTÖT-POJAT 2-1 0-1 JOONAS 1-1 ANNE 2-1 MARIANNE TEKSTARI TULISI MONELTA TYTÖLTÄ JA MORSIOLTANI JA KOIRAPUISTOSSA TULISI KERRAN 55 TEKSTIVIESTIÄ KÄNNYYNI JA KUN KÄVELISIMME TAUNUS FARMARILLE LOLAN K JA AVAISIN LUUKUN < HEI RAKAS TEKSTILLÄ

Äänestä

SELLAINEN NAINEN JOKA SÄTELISI LOREALIN MEIKEISSÄÄN JOSSAIN JUHLISSAAN KUN UKKONSA OLISI SMOKISSAAN

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaikea selittää kirjoitti:

Ihana ihanainen näyttää iloiselta ja hyväntuuliselta. Ei kuitenkaan ole ns. tyhjännauraja. Sellaiseen naiseen ihastun. Tottakai ymmärrän, että kaikki eivät ole aina iloisia, mutta ihannenaiseni näyttää apeanakin söpöltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu