Palstan häirikön säälittävyys

Jopa Vappuna Kalevi spämmää täällä kökköään. Aika säälittävää. Laita Kalevi yhteystietosi, niin postitan pari laatikollista simaa lohdutukseksi.
2120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miten Kalella on aikaa kirjoitella päivät pitkät tänne.Ei kai ahkera porvari täällä työaikana lusmuile.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kalevilla ei ole ystäviä kirjoitti:

Jopa Vappuna Kalevi spämmää täällä kökköään. Aika säälittävää. Laita Kalevi yhteystietosi, niin postitan pari laatikollista simaa lohdutukseksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu