Katso videopätkä, ja anna sen ensimmäisestä kahdesta ja puolesta minuutista kommenttisi. Mitä siinä tapahtuu, noin naisen näkökulmasta?
http://www.youtube.com/watch?v=0_fsQ5K_Y8k
Naisilta kommentteja
tilannekatsaus
7775
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kaksi omituista transvestiittia sekoilee?
Paras toi 2:00-2:37 kohta. :D
nainen vai transu?
itse päättää.
miestä viettämässä vappua vaimojensa vaatteissa.. Kaappihomoja kenties?
Ihanaa, päivän piristys!!! Olen toki nähnyt nämä jo aiemminkin mutta.. Siinähän parodioidaan erittäin loistavasti naisia ja kyllähän minä myönnän, että melkein kuin olisi peiliin katsonut, noinhan se menee xD Pitääkö vielä eritellä yksityiskohtia? Noh, ei ole tukka hyvin vaikka kuinka laittaisi ja mikään ei näytä hyvältä päällä, kun on aina liian iso takapuoli. Tai sitten jos näyttää, niin silti tuntuu siltä että hitsi ei näytä niin hyvältä kuin voisi. Lähdetään bailaamaan ja toivotaan prinssi urhean tulevan vastaan, mutta tanssiminen ei kiinnosta sellaisten kanssa jotka eivät nappaa (okei, videossa olivat kohteliaita, mutta se ei riitä!) Ainoan poikkeuksen tekisin tanssilattiakohtaukseen, siellä en nyrpeänä biletä :)
Tapahtuu sellaista, että miehet leikkivät naisia, miehen näkökulmasta. Ihan yhtä hauskaa jos valkoinen mustaa ihonsa, punaa suunsa ja soittaa kaislahame päällä bongorumpuja.