Intiimijutskat

Eikö rakkaus olekin vähän sellainen asia, että siitä voisi puhua kauniisti tai ainakin asiallisesti? peace & love
4163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kyl voi juu

Äänestä

rakkaus on hieno asia ja sitä kuuluu kunnioittaa!

Äänestä

Sinulla on vähän skitsofreninen nimimerkki. Jos puhuu itsestään monikossa, niin onko se todiste intiimijutskistakin monikossa? Eikö se ole aika vosumaista?

Äänestä
  • nehän saa puhua itsestään monikossa

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


palstan naiset kirjoitti:

Eikö rakkaus olekin vähän sellainen asia, että siitä voisi puhua kauniisti tai ainakin asiallisesti? peace & love

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu