voi v***u!

niihän siinä sit kävi että alko maistu ja herkut siinä sivussa. olo on aivan kamala, turvonnu läski possu. miten tästä nyt alkuun taas? Haluan nesteet mahdollisimman pian pois? paasto? muuten ei lähde rullaamaan ja kesäkuu on kohta. ei tuu mitää! APUA!!!
1242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei muuta kun ruotuun vaan jahka juhlinnasta oot selvinnyt seuraavana päivänähän on aina turvonnut olo jos alkoo on napsittu. ei muuta kuin katse kohti kesää ja laihdutusintoa millä muuten oot laihduttanut pisteillä vai muulla jutulla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vabben kirjoitti:

niihän siinä sit kävi että alko maistu ja herkut siinä sivussa. olo on aivan kamala, turvonnu läski possu. miten tästä nyt alkuun taas? Haluan nesteet mahdollisimman pian pois? paasto? muuten ei lähde rullaamaan ja kesäkuu on kohta. ei tuu mitää! APUA!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu