Rva J

salasuhteessa periaatteen_miehen kanssa? Missä MORAALI?!
2135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tämä on paljon hauskempi kuin pilvipuuppa. ;-)

Äänestä

...niiko mimmoses salasuhtees mukamas..??..eikös tuo melko julkista olis ollu iha kaike aikaa minkä oon täälkii hillunnu..nih..sitäpaitti sii ei ois mitäkää semmosta ko tääl koitetaa siit leipoo..=o( ...*minuu potuttaa nää järettömät lööpit*.. >:o{

Äänestä

Kommentoi aloitusta


provoca kirjoitti:

salasuhteessa periaatteen_miehen kanssa? Missä MORAALI?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu