Jos nainen olis ilman rihmankiertämää jalat levällään teidän naaman edessä, niin jättäisittekö panematta sillä verukkeella, että pitää olla rakkautta ja tunteita ensin?
Joo, melkein, muttei lähellekään mene läpi. Kyllä mä uskon, että uskalluksen puutteen vuoks joku voi jättää panematta, mut hei...tunteiden puuttumisen vuoks..camoon, älkää viittikö puhua paskaa.
hitto jätkät
oikiasti?
8551
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
******
olisko sun tunteet ja kalu siitä kulunu?
pystyssä, mutta oikeasti ei kovin paljoa kiinnosta pelkkä seksi. Se on vähän sama asia, kuin syömisen kanssa, että ihan kivaa puuhaa, mutta riippuu siitä, mitä suuhunsa laittaa. Jos se ei ole ruokaa, niin voi jäädä syömättä. Jää aika paska maku suuhun.
verukkeet? Ei seiso, just sillä hetkellä ei haluta, nainen ei miellytä? Sitä paitsi nainen on viekoittelevampi muutamassa rihmassa kuin ilman niitä. Onko se nainen semmonen juttu, että kun kuka tahansa nainen tempaisee vaatteet pois, niin joka äijällä puolen kilometrin säteellä alkaa haluttaa?
kaikki muu on vähintäänkin normaalilla tasolla, tunteet vaan puuttuis, jäiskö silti panematta?
Jos olisin sinkku, niin taatusti panisin, jos panettaisi. Himo riittäisi tunteeksi oikein mainiosti. ;-)
on jotenkin käsittämätöntä, että täällä puutteessa olevat vanhat poijjat höpisee jostain rakkauden tunteesta ennen kun voisivat panna. No, ehkä juuri siksi ne onkin vanhoja poikia.
...mä en oo koskaan panemiseen muita tunteita kuin panetuksen tai intohimon tarvinnu. Kumpikin tunnetila on yleensä helposti saavutettavissa, jos samassa huoneessa on alaston nainen.