Joillekin tuntuu tälläkin palstalla olevan mahdottomuus hyväksyä erilaista seksuaalista suuntautuneisuutta. Homo nimitystä käytetään halventavana haukkumasanana. Homoja on kaikissa ihmisryhmissä. Myös hoppareissa ja räppäreissä. Itse olen siitä esimerkki. Meitä on muitakin. Jopa tunnettuja artisteja. Ei kai hoppareissa ole homofobiaa havaittavissa? Eikö ne housut ole vihon viimeinen asia joka liittyy hip hoppiin. Teeskentelijät pukeutukoot isoihin housuihin jos tykkäävät. Musa on pääasia, ei housut eikä seksuaalinen suuntautuminen. Rauhaa ja kunnioitusta kaikille erilaisille ihmisille, myös muille kuin heteroille ja hoppareille!
Homo hoppari!
Hopparihomo
2
288
Vastaukset
- musta vähän
tuntuu, että sulla ei oo kaikki iha kotona.
- ja katsoa totuutta silmästä...
Homoseksuaalisuus hoppareiden välisissä suhteissa ja hopparihomot yleisesti, lienee liian vaikea asia käsittää pinnallisten hopparien muotipiireissä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 616113
- 615542
Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?
Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise1194208- 543842
- 143775
- 323199
- 632951
- 592826
- 682558
- 471940