Kiitos!!
Pidä Zisel
pääsi kiinni 5 minuuttia!
14368
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Zisel rules!
..et vaa jätä suosiolla lukematta niitä juttuja jotka ärsyttää?! Toimii ainakin mulla.. ;)
nyt kun mua nukutti tossa vähän aikaa sitten. Join kahvia niin piristyin ja nyt mulla on asiaa kauheesti kokoaika :) Niin kauan kun mua kiusataan, niin kauan mä avaudun täällä mun joka liikkeestä.
kiusataan,voi vittu mikä pentu!
isoon lasilliseen itselleni juotavaa. Kunhan lopetan tän kirjottamisen, otan siitä hörpyn. Voi olla että otan 2 hörppyä peräkkäin. Sen jälkeen vaihdan asentoani tässä sohvalla ja möyhin tyynyni parempaan asentoon.
luonnonlapsi. Tuo väriä tälle palstalle.
tämä ei ole teinipalsta.
Juttele ihan muista asioista, niin pysyy ne grillaukset poissa mielestä. Sä vaikutat nyt heti paljon iloisemmalta reippaammalta, kun sun ei ole tarvinnut miettiä muiden grillaussuunnitelmia ja grilliherkkuja vähään aikaan. Jatka samaa rataa. Ajattele muita asioita.
ei kiusata.
molemmat ajatella muita asioita. Kyl se onnistuu sultakin kun se onnistu multakin!
Minulle se on iloinen ja toteutettavissaoleva asia.
päästä sen yli taas tähän hetkeen, autistiset ja jumiin yhteen juttuun.
SILTI PUSKIA JOKA PERKELEEN PUOLELLA. MUT EI OLE KAUAN KUN TUUN PUSKUTRAKTORILLA JA TEEN TÄSTÄ SIISTIN TASAISEN PAIKAN,AAAARRGGHH http://www.youtube.com/watch?v=4wtZaJa0IgM&feature=related
ei grillaa kun ne on niin omissa maailmoissaan. Älä sellaiselle tulitikkuja ja sytytysnestettä ainakaan väkisin tarjoa.