Ilmeiseti nimimerkki "palstan naiset" ei pidä meistä...
amislaiset
ammattikoulu
6277
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mainitsemasi nimimerkki on luultavasti näytös-show leijona teltassa, joka tippuu niskaan. Outoa. Outo ninimerkkikin. Opetelkaa tekemään jotakin. Ihan oikeasti. Minäkin luen ja kirjoitan näille palstoille välillä paljonkin, mutta hei kuule ei toi provokaatio voi olla noin mielenkiintoista. Musta on oikeasti suorastaan sairaalloisesti ahdistavaa, että joku tekee keskustelupalstoille tuonlaisia aloituksia, kuin sinä esim. Mieti nyt hyvä ihminen! Pystytkö laskemaan varpaasi tai sanomaan päivää? Onko ongelmia, eihän asiassa? Et välttämättä ihan niin hauska ole, kuin kenties kuvittelet olevasi.
Nih!
Mä en käyttänyt tuossa nimimerkkiä e.W, enkä sellaista tule käyttämään. Sinä lopetat mun keskustelupalstalla henkisesti raiskaamisen!!! Ja lukijoille: tämä ei ole vitsi, eikä mitenkään hauskaa.
..kyllä hiukan hauskaa! X)
Älä kerro, että olisi hauskaa, koska suuri häpeä olisi tunnustaa, että keskustelee keskustelupalstalla idioottien kanssa. Sinä kuitenkin varmasti vitsailit, eikös niin.:)
..nöyränä tunnustamaan etten välttämättä aina kykene yhden tai kahden viestin perusteella vielä analysoimaan onko kirjottaja "idiootti" vai ei.. ;)