Olisko mahdollista saada noille 80-luvun tojotoille ja lantikoille ja muille lahnamaastureille ihan oma osasto
missä ne vois kehuskella kuinka on kiva ajella
ruosteisella paskalla loppuun käytetyillä maastorenkailla irtonaiset osat autosta heiluen, pysyisivät pois maastoauto-osastosta jos ei ole varaa kunnollista ostaa.
UGH, OLEN PUHUNUT!
OCH SAMMA PÅ SWENSKA!
missä ne vois kehuskella kuinka on kiva ajella
ruosteisella paskalla loppuun käytetyillä maastorenkailla irtonaiset osat autosta heiluen, pysyisivät pois maastoauto-osastosta jos ei ole varaa kunnollista ostaa.
UGH, OLEN PUHUNUT!
OCH SAMMA PÅ SWENSKA!
Vastaukset 9
Vanhimmat
ja työnnä sä kurkku poikittain perseeseesi helvetin homo!
vittu että tollasia lahnanpaskoja on edes olemassa.
tapa ittes juune, niin maailma on taas parempi paikka elää....
Ai siitäkö tämä olikin kiinni? Rahasta? Sen takia täältä yritetään pitää pois näillä uudemmilla autoilla ajavat kun näillä muka oikeilla harrastajilla ei ole rahaa ostaa kunnollista autoa. Kateudella on pyöritetty isompiakin asioita, miksei sitten yhtä keskustelupalstaa.
mene vaan takaisin sinne isin luokse ota ota siltä molo poskeen, äläkä kirjoiteele tänne idioottimaisuuksiasi!
Arttu alias Kyrvänimijä.
P.S.
tuntui hyvältä kun vedit multa viikseen!
koska uusiks?
Voihan vittulan väki. Täällä riehuu joku teinituunari (=nimim. juune), eikä seriffi tee asialle mitään!
Joo, Seriffejä saisi olla. Het jos joku esittää rehellisen mielipiteen niin aletaan kuvailemaan karkeaa pornografiaa, kirjoitetaan rasistisia tekstejä ja yllytetään väkivaltaan, niinkuin nimimerkki "joo" yllä tekee.
Provo mies on puhunut ja hyvin tuntuu toimiva....
Kunnon MAASTURIa ei voi ostaa, se täytyy rakentaa itse!
on se ikävää kun köyhät kirjoittelee täällä. Muutenhan täällä tsättäilisi pelkästään uusien 2000 luvun Rangen omistajat, kun niillä ei ole kuitenkaan muuta tekemistä.
Noista uusista city maastureista sen verran et helpompi se on MAASTO auto rakentaa tollasesta vähän vanhemmasta missä on vielä esim. jäykät akselit ja oikea NELIVETO eikä mikää vitun SUV. Ja on lukot muussakin kuin ovissa.