ihmiskunnan kiperimpään kysymykseen on löytynyt vastaus..miksi naista on niin vaikea miellyttää??
http://naurunappula.com/8422
vastaus löytyy tosta linkistä..
vastaus on löytynyt..
mies 25w
9433
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mutta edelleen hauska. :)
joku sadisti pistänyt nyljetyn naisen peräluukkuun? Näytti raukka kituvankin vielä, kun oli niin tuskaisessa asennossa.
Mitä ihmeen virkaa sillä olisi?
suomennos joku kysyy miksi naisia on niin vaike miellyttää?? ja joku laittoi vastaukseksi: koska kenelläkää ei ole suklaamunaa joka sylkis rahaa.. tässä viitataan siis siihen että naiset tykkää suorastaan rakastaa suklaata,ja lisäksi viitataan siihen miten jotkun naiset on niin rahan perään..
siihen liittyy? Suklaamuna on vähän eri asia kuin suklaasta tehty kulli.
Kas kun naiset tykkäävät suklaasta ja seksin huipentuma naisilla on ottaa mieheltä suihin.. ja saada lopuksi suun täyteen kolikoita. Joo, et mistä näitä senttejä riittää? :P
Siihen tyydyttämiseen. Tätä nyt ei pitäs olla kovinkaan vaikea ymmärtää jos vähän ajattelee stereotypioita siitä mistä naiset pitää ja mitä he haluavat. :)
mutta kaikki eivät tätä tajunneet.
"on ottaa mieheltä suihin". Olette te pojat todella kokemattomia, jos tuollaista kuvittelette. Pelkkien pornofilmien kasvattamia pikkuisia, joilla ei ole todellisuudesta mitään käsitystä.