Nivea valehtelee ja

http://www.plussa.com/?_cid=6806&_ct=2

Ei varmasti nuorenna ihoa 10 vuotta

Älkää uskoko selvää valetta
2641
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

meillä on omatkin aivot

Äänestä

Eikös tälle lupaukselle naureskeltu television Läski-Tiistaissakin? Samassa ohjelmassa suositeltiin ryppyvoiteeksi Tummelia. Se on tarkoitettu lehmän utareisiin, mutta jo vuosikymmeniä on tiedetty, että se hakkaa mennen tullen monta kertaa kalliimmat kauneusrasvat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huijaa ihmisiä kirjoitti:

http://www.plussa.com/?_cid=6806&_ct=2

Ei varmasti nuorenna ihoa 10 vuotta

Älkää uskoko selvää valetta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu