Naiset haluavat ihan tavallisen miehen. Ei yli-pitkää, yli-bodattua, yli-itsevarmaa, omituisen oloista miestä, vaan ihan perusjätkän :)
Niin hassua kuin se onkin, kaikki Tavalliset Miehet saavat ainakin puolison. Se on tullut huomattua.
Asia on
tällä tavalla
5528
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
omaa tasoaan alempaan naiseen, koska naisia kiinnostaa vain ne omaa tasoa paremmat miehet: esimerkiksi normaalipainoinen tavismies saa kiinnostusta vain ylipainoisilta tavisnaisilta, komea mutta ei-treenattu mies saa kiinnostusta tavisnaisilta ja komea ja treenattu mies saa kiinnostusta hyväkroppaisilta tavisnaisilta.
Tuohon tasoon voi vaikuttaa itse, pitämällä itsestään huolta. Luuletko tosiaan että saat ne " hyväkroppaiset tavis naiset " Löhöämmällä sohvalla ja syöden kaikkea rasvasta naamaariin liikkumatta? Turha kitinää " tasoista " Siihen voi jokainen itse vaikuttaa! Tämä ei ollut ainoastaan sulle vaan kaikille, jotka kehtaa inistä kun ei saa tietyn tason naisia. Eikä siinä ole naisten saaminen tavoitteena myöskään, vaan oma hyvinvointi ja jaksaa kummasti aamu tunneille sängyssäkin :)
ei tavalliset miehet saa itseään katsomaankaan. Yök. Kyllä miehen pitää olla ns. oman tiensä kulkija, vahva persoona, jolta löytyy mielipiteitä eikä pelkää näyttää itseltään.
Miten ulkonäkö vaikuttaa siihen puolison saantiin? eikö sillon pitäisi muut asiat vaikuttaa. Totta kai ihastumisessa on tuo ulkönäkö ratkaiseva tekijä, mutta rakastuminen vaatii muutakin kuin ulkonäköä. En tajua miten vertasit nuo tuohon puolison saantiin?
Joka välittää itsestään, käymällä vaikka punttisalilla.Sopivasti lihksikas on ilo silmälle. Itsekeskeisyys ei ole hyväksi kenellekkään. Ja totta kyllä kemiat pitää pelata, kaikki vaikuttaa kaikkeen.Korvien väli tärkein.