Nyt me sitten tiedämme

millainen tulee tyttärestä, jota äiti on haukkunut huoraksi koko tämän lapsuuden.
5368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

..kerro toki tarkemmin..?

Äänestä
  • hänellä olleen tällaisen lapsuuden.

    Äänestä

  • ymmärrystä kehiin kirjoitti:

    hänellä olleen tällaisen lapsuuden.

    ..olen näköjään missannut tämän pätkän infoa?! No ehkä selviän ilmankin.. ;)

    Äänestä

Mihin tuo taas nyt liittyy? Vittu kun ei voi asioista puhua, mutta heitetään paskaa ympäriinsä miten sattuu!

Äänestä

Että näin. No kiva.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Vai miten se meni? kirjoitti:

millainen tulee tyttärestä, jota äiti on haukkunut huoraksi koko tämän lapsuuden.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu