Marshall GV2

Lähteekö tästä marsun säröpedaalista hyvät metalli säröt?
2157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tai toimii, riippuu mitä tarkoitat metallisäröllä. Jos nyt oletan, että tarkoitat sillä Children of Bodom tyyppistä, ei toimi. Hyvä ja monipuolinen pedaali se on, mutta Marsun Jackhammer on enempi hevi.

Äänestä

Seki riippuu kans vahvarista. En tiä pedaalista, sillä kaikilla on eri käsitys metallisoundista. Vahvariki vaikuttaa iha perkuleesti esim. joku BOSSin metal zone ei kuulosta samanlaiselta jos se pökätään ekaks Rolandin Cubeen ja sit Peaveyn ValveKingiin.

Käy testaamas

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pekke- kirjoitti:

Lähteekö tästä marsun säröpedaalista hyvät metalli säröt?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu