VibraTone

pakkoAvautua

siis ihan naurettava mainos!! Pakko myöntää että itse epätoivon aikana menin itse ostamaan tuon laitteen joka on 1 käytön jälkeen pölyntymässä kaapissa. Tuo kohta missä näytetään "ero" niin ihan naurettvaa. Miehen kohdalla on enemmän kuin selvää että 'jälkeen' kuvassa on vatsa vedetty sisään. Ja naisen kohdalla vielä tyhmempää kun selvästi näkee että "ennen" kuvassa täti pullistaa vatsaansa niin paljon!!! Voikohan heit vastaan nostaa syytteen harhaanjohtavasta mainonnasta :D Ehkei nyt sentään. Mutta oli ihan pakko avautua :D

6

1000

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ............

      ostostv:ssä tietenkin tehdään kaikki erot yliliioitelllusti, mutta et voi kyllä yhden käyttökerran jälkeen odottaakaan näkyviä tuloksia

      • Tvshopkriitikko

        Voi, että. Olen nauranut samaiselle mainokselle niin paljon.
        Täytyy sanoa, että johan on mainoksen budjetti on kireällä, kun on tosiaan noin naurettaviin ennen&jälkeen otoksiin päädytty.
        Voi apuva sanon minä!

        No, mutta mikäs siinä...
        Se ei ole tyhmä joka pyytää, vaan se joka maksaa...


      • hoitoa
        Tvshopkriitikko kirjoitti:

        Voi, että. Olen nauranut samaiselle mainokselle niin paljon.
        Täytyy sanoa, että johan on mainoksen budjetti on kireällä, kun on tosiaan noin naurettaviin ennen&jälkeen otoksiin päädytty.
        Voi apuva sanon minä!

        No, mutta mikäs siinä...
        Se ei ole tyhmä joka pyytää, vaan se joka maksaa...

        Aivan asiallista hoitoahan se on , mutta se hinta, hinta..


    • dfghjklöfghjk

      siinähän on kuukauden palautusoikeus, et omaa tyhmyyttä jos a.ostat, b.jaksat käyttää vaan kerran ja c. et palauta tuotetta jos et oo tyytyväinen..

    • järkeilijää

      Tajusit tuon sitten vasta kun ostit vempeleen. On tyhmyyden huippu ostaa ostos TV:ltä jotain. Ostos TV myy roskaa typeryksille ja viisaille se tarjoaa hyvät naurut.

      • mielestäni ryöstöä

        käyttää heikkomielisempiä hyväkseen ostoksia myydessä. Esim. joku huhheli oli kaupitellut erityis-imureita (hintaluokkaa 2000e) mummolleni, joka ei IKINÄ siivoa (asunto on varsinainen läävä...). No vanhana ihmisenä ei tietenkään tajunnut että huijaustahan nuo ovat, mutta onneksi sanoimme hänelle että älä osta. Toisille ei kuitenkaan ole muita sanomassa että "älä osta" ja kukkarossa on reikiä kuin siivilässä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      95
      3761
    2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      45
      3103
    3. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      79
      3017
    4. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      19
      2825
    5. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      28
      2724
    6. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      52
      2432
    7. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      19
      2177
    8. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      60
      2108
    9. Oletko uhriutuja?

      vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
      Tunteet
      58
      1896
    10. KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!

      Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola
      Suomalaiset julkkikset
      12
      1858
    Aihe