Mihin normaalit

kirjoittajat ovat kadonneet, ei mitään huumoria, vittu, pillu ja penis, tämän päivän aiheitako? "tätä jaksa lukea, saatikka kommentoida"
6461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

toivomme!

Äänestä

Kun tässä avasin tään palstan ja näin tämän etusivun niin eipä tehnyt mieli kirjautuakaan sisään mut kyl sit sen tein tarkastaakseni s-postin.. Eksyin tänne ihmettelemään tätä touhua joka on.. Ei jumalauta. Ei tätä jaksakaan lukea eikä kommentoida enkä mä ihmettele miksi kukaan muukaan ei tee sitä. Että kiitti vaan niille joille kunnia tästä kuuluu, bingo.

Äänestä
  • Täsmälleen samaa mieltä.

    Äänestä

Teinit pilasivat palstan.

Äänestä

liiallinen estrogeeni sai nämä miehet ihan hmm... "villeiksi"

Äänestä

joka jo pitkään on keikkunut sukupuuton partaalla. Monet asiantuntijat ovat sitä mieltä, että Normaalikirjoittaja tulee katoamaan maastamme muutamassa vuodessa, ellei suojelutoimia aloiteta välittömästi. Tärkeintä tässä vaiheessa olisi saada Normaalikirjoittajien tarhaus aloitettua mahdollisimman pian, jotta jäljellä olevia yksilöitä voitaisiin parittaa keskenään kontrolloiduissa olosuhteissa poikastuoton maksimoimiseksi ja sisäsiittoisuuden estämiseksi. Vastoin yleistä luuloa Normaalikirjoittaja lisääntyy hyvin myös vankeudessa, kunhan lajin luontaisista tarpeista pidetään hyvää huolta. Tähän tarkoitukseen olemme perustaneet uuden yhdistyksen: Pelastakaa Normaalikirjoittajat. Iloisessa joukossamme on vielä tilaa muutamalle jäsenelle, jotka haluavat auttaa tätä upeaa ja ainutlaatuista lajia selviämään. Jäsenyys on ilmainen, mutta toivoisimme silti sinun auttavan toimintaamme haluamallasi kuukausittaisella summalla. Vain 5€ riittää yhteen normaalikirjoittajan perusateriaan. Tee palvelus luonnolle, ihmiskunnalle, itsellesi. Auta. Halutessasi voit myös liittyä "Adoptoi Oma Normaalikirjoittaja" ohjelmaamme. Olemme jo etukäteen kiitollisia kaikista lahjoituksista. Tässä tilinumero: 471410-255445

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


lukijatar kirjoitti:

kirjoittajat ovat kadonneet, ei mitään huumoria, vittu, pillu ja penis, tämän päivän aiheitako? "tätä jaksa lukea, saatikka kommentoida"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu