Lait ovat tarkoitettuja lähinnä rikottavaksi ainakin kahden venäläisturistin mielestä. Jos English Pravda -verkkosivuja on uskominen, tällä kertaa kapinointi poiki järkyttävän tarinan ja kivuliaan lopun.
Kaikki alkoi, kun pietarilaiset Anton ja Eugenie lähtivät lomamatkalle Yhdysvaltoihin. Maahan saapuessaan he saivat käsiinsä kirjan, johon on koottu USA:n oudoimpia lakeja.
Kirjan mukaan esimerkiksi Kentuckyssä laki kieltää leijonan viemisen elokuvateatteriin. Sen sijaan Floridassa kiellettyä on seksuaalinen kanssakäyminen piikkisikojen kanssa.
Kirjan innoittamana venäläiset etsivät käsiinsä piikkisian. Sen jälkeen humalassa olleet miehet panivat English Pravda -lehden mukaan toimeksi.
Kun miehet seuraavana aamuna selvisivät humalastaan, he huomasivat tarvitsevansa lääkärin apua.
Lääkäriaseman lausunnon mukaan miehillä oli piikkisian piikkejä sukupuolielimissään. Palattuaan Venäjälle miehet menivät vielä urologin vastaanotolle, joka diagnosoi miesten sukupuolielimistä vakavan tulehduksen.
English Pravdan mukaan venäläiset eivät joutuneet Yhdysvalloissa vastaamaan rikoksestaan oikeuden eteen, sillä he ehtivät poistua Floridasta ennen kuin asia ehdittiin vielä eteenpäin. Lähteestä ei myöskään ilmene, joutuvatko venäläismiehet kotimaassaan vastuuseen teostaan,
Venäläisturistit harrastivat seksiä piikkisian kanssa
Floridassa
0142
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset
Vanhimmat
Ei vielä vastauksia
Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.