Elikkäs. Mulla on ollu rook-lävistys tässä kohta kolme viikkoa. Se pukkaa tooodella vähän kudosnestettä ja korvan rusto ei oo oikeestaan olenkaa kipee enään. Ihmettelen, että voiko lävistys oikeesti parantua näin nopeasti? Kaikki muut rustolävärit mitä mulla on, on parantunut puolessa vuodessa. Tai niinkun että puolen vuoden päästä on vasta voinut edes harkita korun vaihtamista.
Vastauksia??
Vastauksia??
Vastaukset 3
Vanhimmat
Voihan nopea paraneminenkin olla mahdollista tai sitten lävistys saattaa välillä olla aivan parantuneen tuntuinen ja välillä taas todella kipeä.
Se menee useesti jus tollee et välil niinku sul nyt, nii se vaikuttaa parantuneelta, mutta sitte kohta se taas ottaa takapakkia.
Kiitos teille, ku vastasitte. Niin se kyllä varmaankin on, että se jossakin vaiheessa kipeytyy jne. Kiitos kuitenkin ku vastasitte cc: