Mistä löytyy

sellanen ala-osa jossa on "hame".Kuuluu siihen kiinteästi.Onko sellasella oma nimensä?Yritin googlettaa...onneton en löytäny. =)
2464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

katsomassa noilta postimyyntifirmojen nettisivuilta. Ainakin Otto-suomella oli joku uimapukumekko, en tiedä onko sit bikinihameita. Siis Ellos, Halens, H&M, Joseffsons ja mitä niitä muita onkaan.
Onnea etsintään :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bikinien ala... kirjoitti:

sellanen ala-osa jossa on "hame".Kuuluu siihen kiinteästi.Onko sellasella oma nimensä?Yritin googlettaa...onneton en löytäny. =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu