Ikuisuuskirjautuminen?

Ennen suoli roiskaisi ulos, jos olin muutaman tunnin kirjoittelemati. Tämä nykyinen näyttää muistavan minut vielä aamullakin, ellen ennen koneen sulkeutumista ole kirjautunut ulos. Onkohan se uusi kikka nostaa sisäänkirjautuneiden lukuja?

Aika hiljaista täällä nykyään, kun etusivulla kerrotaan eilen olleen 0 uutta viestiä ;)

Tässähän tämä aamun päivitys, nyt näkee onko muita viestejä tullut ;)

Ai niin, huomenta kans!
8216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

...Pyhä Liitto. Niin myötä-kuin vastoinkäymisissä, kais tiät. Ja kunnes internet romahtaa ;)

Äänestä
  • tään suolen kans on kyl nyt vähä kriisissä ;) varsinkin kun väärinkäytön välttämiseksi useiden viestien lähettämistä lyhyen ajan sisällä on rajoitettu. Onks tää tehty joillekin etanoille, häh?

    Äänestä

Miks' ei aina voi olla perjantai, perjantai ...

Äänestä
  • Tänään pörrätäänkin hitosti. Eilisen ukkos/rae/sademyrskyn jälkeen on mahtavan raikas ilma :) Aurinko paistaa ja kesän voi jo melkein maistaa, tai ainakin haistaa :)

    Äänestä

Tämä uusi systeemi vie kirjoittamishalut, siksi(kin) lienee niin hiljaista.?

Äänestä
  • tekis nii mieli kirjoittaa muutama ruma sana tähän..Voi vihtu sentään, ku tuo ärsyttää ku ei tiedä missä on uusia viestejä..://

    Äänestä

  • miia-kisu kirjoitti:

    tekis nii mieli kirjoittaa muutama ruma sana tähän..Voi vihtu sentään, ku tuo ärsyttää ku ei tiedä missä on uusia viestejä..://

    pitäisikö avata sadatteluketju jossa sais purkautua sydämensä kyllyydestä :)

    Äänestä

Mulla kyllä tuntuu kirjautuvan ulos. Yleensä kun en kirjoittele täällä tai olen muutenkin aktiiviton, pistän Gallerian sivun päälle. Sitten ku kirjoittelu maistuis taas ja meen keskusteluihin, se väittääkin et oon kirjautunu ulos (meen omat palvelut-kautta, siin vaihees oon viel sisällä.

Ja mitä uusiin viesteihin tulee, kyl mullaki meni viestiketjun alkuseuraamiseen muistaakseni jopa vuorokausi pari ennen kun edes yksi käyttäjä pisti vastausta.

Hyvää aamuyötä =P

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Pörrääjä kirjoitti:

Ennen suoli roiskaisi ulos, jos olin muutaman tunnin kirjoittelemati. Tämä nykyinen näyttää muistavan minut vielä aamullakin, ellen ennen koneen sulkeutumista ole kirjautunut ulos. Onkohan se uusi kikka nostaa sisäänkirjautuneiden lukuja?

Aika hiljaista täällä nykyään, kun etusivulla kerrotaan eilen olleen 0 uutta viestiä ;)

Tässähän tämä aamun päivitys, nyt näkee onko muita viestejä tullut ;)

Ai niin, huomenta kans!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu