Mikä tätä

oikein vaivaa ?

http://www.mtv3.fi/uutiset/rikos.shtml/arkistot/rikos/2009/05/883072


Onko vika porvarihallituksen ? Miksei se tee mitään. Häpeä ratikka.
2106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ilman muuta yksilön mielen järkkyminen on porvarihallituksen vika. Sinä olet varmaan seuraava. Minä voisin kyllä tehdä sinulle lobotomian omin käsin, niin et ainakaan joukkomurhaamiseen sortuisi. Poistaisiko se häpeän päältäni?

Äänestä
  • miettiä ja harkita ehdotustasi. Kuulun selvään riskiryhmään.
    Ehkäpä hallitus vain täytyy vaihtaa. Tuskin siihen seuraavaan tapaukseen kauaa menee tuolta hallitukselta..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kansaa kirjoitti:

oikein vaivaa ?

http://www.mtv3.fi/uutiset/rikos.shtml/arkistot/rikos/2009/05/883072


Onko vika porvarihallituksen ? Miksei se tee mitään. Häpeä ratikka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu