on raskaana ja mies häärii kotona toisen naisen kanssa silloinkin kun vaimo on sairaalassa synnyttämässä...Tuollainen käytös on TODELLA TÖRKEÄÄ!!!! Miten kukaan voi enää jatkaa tuollaisen jälkeen??? Ykköset voisko joku kertoa miksi roikutte vielä?
rakkauttako
jos vaimo
8516
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
kunnon kyrpäkyydit
Muullonhan sinä et edes saisi sen kusipääsi kikkeliä. Mahtaa olla ylevä olo kun kelpaa patjaksi sillä välin kun toinen auttaa uutta veronmaksajaa maailmaan. Aika harvassa on sullakin saannit jos ajottuvat muiden synnytyshetkiin, ellet sitten bongaile kyliltä kaikkia tiineenä olevia naisia. Kakkosen rooli näyttää ottavan koville, kertoisitko miksi vielä roikut? Aikas säälittävä tapaus, onni myöten etteivät kaikki ole moisia vajokkeja.
... tietääkö toi muija että sen mies oli niitten yhteisessä kodissa jonkun toisen eukon kanssa paneskelemassa, sillon kun hän synnytti yksin sairaalassa ?? Varmaan siistii...
on mies kakkosen vienyt, mutta muuten kyllä tietää, eikä halua erota miehestään. Mielestäni elämä voisi ehkä olla elämisen arvoista ilman ko. miestä, mutta jokainen tekee omat ratkaisut. Valita voi olla väärä ja sitä on sitten 10v päästä turha itkeä, että on tuhlannut elämänsä parhaat vuodet tuollaiseen sikaan.
ettei kyseessä ollut siivouspalvelun naispuolinen työntekijä jonka kädetön mies oli tilannut siistimään paikkoja varpajaisten jäljiltä? Mistä sinä sen hääräämisen laadun tiedät, ellet itse ole ollut hääräämässä?
Kakkosta näemmä vituttaa kun ykkönen palaa kotiin huorapukkinsa luo synnytystalkoiden jälkeen. Kakkonen on katkera.
meni panemaan työkaverinsa Riitan kanssa sen kotiin sillä välin kun olin toipumassa synnytyksestä sairaalassa. Kielsi tietenkin, mutta eipä ollut kotonakaan ollut sen koommin kuin vanhempiensakaan luona tuona yönä.
Semmosia ne miehet - Kai.
miksi kakkoset roikkuvat miehessä, jonka vaimo on synnyttämässä? Ykkösellähän on sentään vastasyntynyt lapsi - miksiköhän vaimo "roikkuu" miehessään? Olet varmaan jotenkin yksinkertainen kun moisia kyselet.
Jokaisen naisen lasten iästä huolimatta miehessä
roikkuminen on osoitus oman arvon puutteesta, läheisriippuvuudesta,
heikosta itsetunnosta, kyvyttömyydestä itsenäiseen elämään.
Tämä oli molemmille kakkoset ja ykköset!
Ilman miestäkin nykynainen pärjää eikä siitä lapset niin paljon kärsi!