että

Minun ihanne nainen on 130kg isot riippa rinnat ja värkkikin saa olla väljä että mahtuu tämä isokanki.
2212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Löydät omasi painonvartijoista. Jojopuolelta.

Äänestä

lihavia naisia ja suuria riippuvia rintoja. Mikään ei voita ison naisen laiskaa pehmeyttä ja hidasta viettelystä. Värkin väljyydestä meillä on näköjään erimielisyyttä. Kyllä piukempään värkkiin saa itsensä soviteltua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämmönen tapaus kirjoitti:

Minun ihanne nainen on 130kg isot riippa rinnat ja värkkikin saa olla väljä että mahtuu tämä isokanki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu