ed hardy vaatteet

tietääks kukaa mist sais ed hardyn vaatteita halvalla? niinku alle 50€
52801
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eivät tosin ole aitoja. Eräskin tyyppi myy siellä Kiinasta käsin "aitoja, outletista ostettuja" Ed Hardy-tuotteita.

Jos joku sattuu myymään käytettyjä Ed Hardy-rättejään niin sitten voi saada aitoja halvemmalla.

Äänestä

ei taida halvalla saada. Uusia lisensoituja myy ainakin http//:www.katukauppa.com

Äänestä
  • www.bankshot.fi/eshop on myös hyvä vaihtoehto

    Äänestä

Aitoja löytyy täältä, mutta ei tuollaiseen hintaan
www.valdine.fi

Äänestä
  • Löysin mukavan ed hardy kaupan netistä! Se on halpa - siellä on nyt ale joten kannattaa toimia nopiasti! Siellä on aitoja ja kovin hintavia mutta nyt siellä on -75% alennus KAIKISTA tuotteista joten voin vaikka antaa esimerkin.. ed hardy lippikset : 19 , 95 toppeja ja paitoja alkaen 39 dollaria!! www.classicedhardy.com

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


halpaa pliis kirjoitti:

tietääks kukaa mist sais ed hardyn vaatteita halvalla? niinku alle 50€

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu