Sattuuko kukaan tietämään Pattiksen hinnoista mitä maksaa short/long time? Entäpä Bangkokissa? Pitää vähän selvitellä etukäteen matkabudjettia varten..
Onko tietoa?
Reppu&Reissu
254
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
rakastuminen ja seksi sen "oman" naisen kanssa.:)
Vai tuleeko..? Jotkut miehet väittää, ettei, mutta ei muhun ainakaan rahallisesti tarvii panostaa, ja parempi oliskin, kunnei panostettais..en haluu olla mikään "ostettu" nainen. Ja uskon, et on muitakin mun kaltaisia sille oikelle "ilmaisia" naisia.:)
Itse en välitä longtime-jutuista, mutta lyhyen session saa Pattayalla alle tonnilla. Bangkokissa menee päälle tonnin. Ja tuo tonnihan on about parinkympin tienoilla eeroina. Ylärajaa ei tietysti ole olemassakaan 8} Niin ja em. hinnat koskevat tietysti 18-22 kesäisiä typyjä.
Suosittelen Thaikkulaa lomavalinnaksi ihan kympillä. On meinaan valehtelematta maanpäällinen paratiisi. Ja nythän ovat lennotkin niin halpoja.