mahan rasvaimu?

summerchick

onko joku käynyt tallinnassa christinas clinicillä mahan rasvaimussa?kuinka monta aluetta siinä on?hintahan menee sen mukaan.oliko hyvä kokemus muuten?

2

612

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • taina

      Olin vuosi sitten ko. klinikan kautta rintaoperaatiossa,lekkauksen jälkeen en saanut enää ketään suomen päässä kiinni jotta olisin saanut tikit pois rinnoistani.Yritin parin viikon ajan soitella klinkan numeroon sekä hoitajan omaan kännykkään.Kukaan ei vastannut.Koska tikit tuntuivat jo aika pahoilta ja huoli muutenkin kasvoi että onko kaikki ok rinnoissani jouduin soittamaan The Lookiin joka on nykyään Tiina Jylhän klinikka,siellä he kertoivat että on todella yleistä että christinas clinicin asiakkaat ovat loppuviimein ottaneet heihin yhteyttä kun eivät saa asianmukaista palvelua christinas cliniciltä.Asiani hoidettiin maksutta siis Lookissa! Joten jos jotain suosittelen niin suosittelen Lookia,christinas clinicin puoleen en enää KUUNA VALKEANA ole yhteyksissä! Joten mieti vielä missä toimenpiteesi teet!

      • Kristiina_____

        Olen kyseisen klinikan hoitaja, varaamme aina asiakkaille jälkitarkastuksen. Jos olemme varattuja tai toimenpiteessä, emmekä ehdi vastata soitamme aina asiakkaalle takaisin. Lisäksi käytössämme on sulavat tikit, joita ei välttämättä tarvitse poistaa. (Tämän kerromme jo konsultaatiossa) Tästä huolimatta toivomme asiakkaan tulevan jälkitarkastukseen, jotta näemme kaiken olevan kunnossa ja silloin otamme myös tikit pois jos eivät ole vielä sulaneet.
        Hieman epäilyttää tuo viesti!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?

      Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      609
      8072
    2. Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen

      KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      342
      3080
    3. Pikkunaiselle terkkuja

      Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi
      Ikävä
      405
      2176
    4. Kuinka paljon on

      Merkitystä seksillä kun valitset kumppania?
      Ikävä
      128
      1337
    5. Kauniit naiset

      Ketkä ne on suomussalamen kauniimpie naisie?
      Suomussalmi
      31
      1303
    6. Kuvataiteilija Johanna Oras lataa mielipiteensä Miina Äkkijyrkästä Farmilla: "Miinahan oli..."

      Oho! Johanna Oras ottaa kantaa kollega-Äkkijyrkän Farmi-puuhiin. Farmi Suomi -realityssä koettiin v. 2024 todellinen yl
      Tv-sarjat
      5
      1219
    7. Kuka on mystinen heppamies?

      Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel
      Kotimaiset julkkisjuorut
      108
      1128
    8. Muutto ei ratkaise mitään.

      Sielläkin on naapurit. 😉 Nähdään?
      Ikävä
      91
      1073
    9. Olet vieläkin täällä

      Tunnen energiasi. Tunnen että ajattelet minua. En aio koskaan enää ottaa sinuun yhteyttä. Voit ottaa minuun, jos itse h
      Ikävä
      65
      1055
    10. Kuinka hyvin tunnet kaivattusi?

      kuinka hyvin tunnet kaivattusi?
      Ikävä
      46
      923
    Aihe