mahan rasvaimu?

summerchick

onko joku käynyt tallinnassa christinas clinicillä mahan rasvaimussa?kuinka monta aluetta siinä on?hintahan menee sen mukaan.oliko hyvä kokemus muuten?

2

637

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • taina

      Olin vuosi sitten ko. klinikan kautta rintaoperaatiossa,lekkauksen jälkeen en saanut enää ketään suomen päässä kiinni jotta olisin saanut tikit pois rinnoistani.Yritin parin viikon ajan soitella klinkan numeroon sekä hoitajan omaan kännykkään.Kukaan ei vastannut.Koska tikit tuntuivat jo aika pahoilta ja huoli muutenkin kasvoi että onko kaikki ok rinnoissani jouduin soittamaan The Lookiin joka on nykyään Tiina Jylhän klinikka,siellä he kertoivat että on todella yleistä että christinas clinicin asiakkaat ovat loppuviimein ottaneet heihin yhteyttä kun eivät saa asianmukaista palvelua christinas cliniciltä.Asiani hoidettiin maksutta siis Lookissa! Joten jos jotain suosittelen niin suosittelen Lookia,christinas clinicin puoleen en enää KUUNA VALKEANA ole yhteyksissä! Joten mieti vielä missä toimenpiteesi teet!

      • Kristiina_____

        Olen kyseisen klinikan hoitaja, varaamme aina asiakkaille jälkitarkastuksen. Jos olemme varattuja tai toimenpiteessä, emmekä ehdi vastata soitamme aina asiakkaalle takaisin. Lisäksi käytössämme on sulavat tikit, joita ei välttämättä tarvitse poistaa. (Tämän kerromme jo konsultaatiossa) Tästä huolimatta toivomme asiakkaan tulevan jälkitarkastukseen, jotta näemme kaiken olevan kunnossa ja silloin otamme myös tikit pois jos eivät ole vielä sulaneet.
        Hieman epäilyttää tuo viesti!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      51
      5876
    2. Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.

      Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers
      Maailman menoa
      71
      4605
    3. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      46
      4362
    4. SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta

      "Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun
      Maailman menoa
      56
      4141
    5. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      93
      3753
    6. Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä

      Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään
      Maailman menoa
      62
      3303
    7. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      50
      2463
    8. Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?

      Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?
      Ikävä
      35
      2369
    9. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      42
      2089
    10. En uskalla ees ajatella muru

      Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha
      Ikävä
      13
      1229
    Aihe