Sorry mut nyt on pakko kysyä

Tuos galleria sivulla repesin. Ei siinä mitään mutta onko todella noin että naiset kuumenevat noille kuville siis tuo Vini-78 profiilikuva. Viddu mä en voi pidättää naurua :DDDD...Tietty jokainen tekee niin kuin haluaa.
2349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

samaa naureskelin itsekkin

Äänestä

on puoljöppis tai jokin muu tungettu noihin "latex-tangoihin" Ruma kaveri muutenkin, tulee mieleen kuvista joku homolehden keskiaukeama.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyjä...heh... kirjoitti:

Tuos galleria sivulla repesin. Ei siinä mitään mutta onko todella noin että naiset kuumenevat noille kuville siis tuo Vini-78 profiilikuva. Viddu mä en voi pidättää naurua :DDDD...Tietty jokainen tekee niin kuin haluaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu