..mix jotku tahto salaista naisseurraa? mä tahtosin ihan julkista naisseurraa..saaha sitä jotku vähän mulkkailla mut mitä liikuttaa? vai onx se kenties jotain epänormaalia ja epäsoveliasta naisseurraa? hyvähän se on että on sitä julkista naisseurraa.. eix ni?
salaista naisseurraa???
7
152
Vastaukset
- elä(i)n
toi-(näyttää)vo(i)ssa..
- i-v atte
hakis julkista naisseuraa nii pian huomais olevansa jonkun Tukiaisen tai Karpelan kanssa:)
- ja sataprosenttinen
vaitiolo velvollisuus lehdistölle ...heheh
- i-v atte
ja sataprosenttinen kirjoitti:
vaitiolo velvollisuus lehdistölle ...heheh
ilmon... jossa lukis, et ettitään iltapäivälehti seuraa;)
- *PALOMIES*
Muutakin kuin salaista**Mulkkailla vo muit mut pare ois oma**
Huomaamaton naisseura voinee olla vähän samanlaista kuin huomaamaton lainan takaisinmaksu.
- Lainaa mulle satanen, maksan takaisin niin ettet huomaakaan.- asiaa tuo
Siinä voi käydä kaulin kalloon tai tulla ufoiksi sanottuja lentäviä lautasia, jos akka saisi tietää toisesta naisesta - ainakin tässä huushollissa.
Kyllä sen jalka-, olka- tai muun vaimokkeen on oltava salainen. Kunhan ei salainen hellapoliisi.
Nimimerkki: Kuhmuista kokemusta!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2361825- 1861591
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä451202Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50932- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30741Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21730- 38727
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23702Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627
