Kokemuksia rusketusta tehostavista kapseleista kaivataan, mitä merkkiä ootte käyttänyt? Milloin näkyy ekat tulokset?
Rusketusta tehostavat kapselit
123456
5315
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
noita beetakaroteeni nappeja, jotta en palaisi niin helposti ja siihen ovat ainakin auttaneet kunhan muistaa aloittaa niiden ottamisen jo ennen kesän alkua.
Itsellä nyt Karovit-kapseleita ja joskus ollut jotain muutakin merkkiä. Samaa kamaa taitavat kaikki kuta kuinkin olla..kalliimmissa tosin taitaa olla lisäksi enemmän vitamiinejä ym.
Rusketuksen tehostuminen ei mulla ole näkynyt mitenkään kovin merkittävästi, mutta luulen että syynä lähinnä Suomen kesä. Etelään jos lähtis ni tulokset vois olla jo huomattavammat, varsinkin jos on muutenkin hyvin ruskettuvaa tyyppiä.
Eipä noista kapseleista mitään haittaakaan tietääkseni ole, vahvistavat ihoa. Suosittelen! :)
ristiverinen. porkkatabeltit ja sitte oon kokeillu jotai monipuolisempaa. kalaöljyähän ne eskimotki syö
Karoteenia saadaan porkkanoista. On paljon halvempaa ja jopa tehokkaampaa syödä oikeita porkkanoita.
Saat popsia niitä porkkanoita todella suuren määrän päivässä jos aiot saada saman hyödyn. Mutta mikäs siinä jos leuat kestää, niin antaa mennä vaan.. :D! Itse kyllä valitsisin kapselit. Olen käyttänyt useasti niitä ennen rantalomalle lähtöä ja olen estynyt palamiselta eli henkilökohtaisesti voin kyllä suositella. :) Sitä, että ruskettuuko nopeammin/paremmin en osaa sanoa.
Mahassa poltteli ja kuulemma naama oli keltainen.
Nyt ei naama ole keltainen ja massukin on parempi, kun en ole syönyt porkkanoita kuukauteen.
Ei porkkanoitten syöminen auta ainakaan minulla, ihoni on vaalee niin kuin aina.