Rusketusta tehostavat kapselit

Kokemuksia rusketusta tehostavista kapseleista kaivataan, mitä merkkiä ootte käyttänyt? Milloin näkyy ekat tulokset?
5315
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

noita beetakaroteeni nappeja, jotta en palaisi niin helposti ja siihen ovat ainakin auttaneet kunhan muistaa aloittaa niiden ottamisen jo ennen kesän alkua.
Itsellä nyt Karovit-kapseleita ja joskus ollut jotain muutakin merkkiä. Samaa kamaa taitavat kaikki kuta kuinkin olla..kalliimmissa tosin taitaa olla lisäksi enemmän vitamiinejä ym.
Rusketuksen tehostuminen ei mulla ole näkynyt mitenkään kovin merkittävästi, mutta luulen että syynä lähinnä Suomen kesä. Etelään jos lähtis ni tulokset vois olla jo huomattavammat, varsinkin jos on muutenkin hyvin ruskettuvaa tyyppiä.
Eipä noista kapseleista mitään haittaakaan tietääkseni ole, vahvistavat ihoa. Suosittelen! :)

Äänestä
  • ristiverinen. porkkatabeltit ja sitte oon kokeillu jotai monipuolisempaa. kalaöljyähän ne eskimotki syö

    Äänestä

Karoteenia saadaan porkkanoista. On paljon halvempaa ja jopa tehokkaampaa syödä oikeita porkkanoita.

Äänestä
  • Saat popsia niitä porkkanoita todella suuren määrän päivässä jos aiot saada saman hyödyn. Mutta mikäs siinä jos leuat kestää, niin antaa mennä vaan.. :D! Itse kyllä valitsisin kapselit. Olen käyttänyt useasti niitä ennen rantalomalle lähtöä ja olen estynyt palamiselta eli henkilökohtaisesti voin kyllä suositella. :) Sitä, että ruskettuuko nopeammin/paremmin en osaa sanoa.

    Äänestä

  • porkkanaa :) kirjoitti:

    Saat popsia niitä porkkanoita todella suuren määrän päivässä jos aiot saada saman hyödyn. Mutta mikäs siinä jos leuat kestää, niin antaa mennä vaan.. :D! Itse kyllä valitsisin kapselit. Olen käyttänyt useasti niitä ennen rantalomalle lähtöä ja olen estynyt palamiselta eli henkilökohtaisesti voin kyllä suositella. :) Sitä, että ruskettuuko nopeammin/paremmin en osaa sanoa.

    Mahassa poltteli ja kuulemma naama oli keltainen.
    Nyt ei naama ole keltainen ja massukin on parempi, kun en ole syönyt porkkanoita kuukauteen.

    Ei porkkanoitten syöminen auta ainakaan minulla, ihoni on vaalee niin kuin aina.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


123456 kirjoitti:

Kokemuksia rusketusta tehostavista kapseleista kaivataan, mitä merkkiä ootte käyttänyt? Milloin näkyy ekat tulokset?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu