Miten nainen kokee huorittelun?

tämä yksi ainakin ottaa sen huumorilla vastaan.
4100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ole aihetta.

niin.

Äänestä

...tääl mie en sille minkää mahtasi mut hapekkaas ilimas mie pöllyttäsin semmosii suustaa ulos päästelevän oikee huollellisesti...=o/

..mie ko en semmoi oo ikuna ollu.. enkä ikuna semmoseks rupee vaik henki menis..

*spot*..

=oI

Äänestä

Otan sen vastaan niin että alennan huorittelijan ajatuksissani. Fiksu ihminen ei huorittele.

Äänestä

kunnianosoituksena!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

tämä yksi ainakin ottaa sen huumorilla vastaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu