ananas-kapselit

Hei!
Onko kukaan kokeillut näitä ananas-kapseleita?
millaisia tuluksia on ollut? onko net humpuukia vai mitä? ihan vain näin aloin kysyyn ku niitä niin kovasti mainostetaan! Kertokaa kokemuksista!
2466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vaan se joka maksaa.

Eli rahastusta toimimattomilla tai vain marginaalisen hyödyn omaavilla tuotteilla.

Äänestä
  • Joo..olen vakaasti sitä mieltä (kokemuksesta) että se mikä on vuosien,kuukausien aikana tullut ei kyllä lähde yhdellä tai kahdella pilleripurkilla tai jauheella...Laihtuu kun syö vähemmän ja kuluttaa enemmän.Järkikin sanoo...mutta helppoa se ei ole mutta sitäkin palkitsevampaa!!Eli kaikenmaailman herbat yms on vain rahastusta.tuloksia voi hetkeksi joskus saada,mutta taas on sama tilanne kohta edessä ja rahat meni ja lisää menee..Eli lyhyesti:normaali ruoka (ja vähän herkkuja..siis kohtuudella!)ja liikunta on painopudotuksen A ja O.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yks vaan! kirjoitti:

Hei!
Onko kukaan kokeillut näitä ananas-kapseleita?
millaisia tuluksia on ollut? onko net humpuukia vai mitä? ihan vain näin aloin kysyyn ku niitä niin kovasti mainostetaan! Kertokaa kokemuksista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu