neuvo teille epätoivoisille

toivotte saavanne miehen (naisen) eroamaan puolisostaan ja alkamaan elämän kanssanne.

Toimikaa.

Tässä vinkki.

Mieheni kakkonen vei hänet luontoon, nappasi kiinni ihan siitä itsestään ja KOSI.

Tarina on TOSI
3196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hahhahhhaaaaaaa1

Äänestä
  • Onhan se miehen eroottisin alue......

    Äänestä

Ihanko sitä pitää yrittää, josko se Satumainen Onni lähtis papin puheille... :-)))
Kihloissa jo 15 vuotta avokkinsa kanssa, mutta sille pitäis saada stoppi...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kakkosille jotka kirjoitti:

toivotte saavanne miehen (naisen) eroamaan puolisostaan ja alkamaan elämän kanssanne.

Toimikaa.

Tässä vinkki.

Mieheni kakkonen vei hänet luontoon, nappasi kiinni ihan siitä itsestään ja KOSI.

Tarina on TOSI

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu