Mikä ämmissä vituttaa?

kitinät

juoruilut

rättipäivät

huorailu

huono itsetunto

kostonhimo
2266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja se että ne pettää herkästi. Ellei tuo huorailu sitä sitten tarkoittanut...

Äänestä

Jos yrität leikkiä mua, niin jäljittele edes tuo nimimerkkini oikein.

Muille vaan tiedoksi, tämän jälkeen kaikki rekkautumaton kirjoittelu on sitten rakkaan stalkkerini puuhasteluja. Mä joudun nyt lähtemään paikkaan, jossa ei paljon tsättäillä.

Toivottavasti sä rakas lemmikkini elät tällä ruokinnalla viikonlopun yli, mä oon nimittäin huono tässä stalkkerin kasvatuksessa.

Hauskaa viikonloppua kaikille ja kattokaa pihalle siellä on helkkarin hieno ilma. Ei täällä kannata nyt kiukutella :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


scale_ kirjoitti:

kitinät

juoruilut

rättipäivät

huorailu

huono itsetunto

kostonhimo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu