HUh huh

Karl10

Katsoin teffeiltä naisten kuvallisia ilmoituksia ikäjakaumalla 35-45 ja enpä ihmettele että täällä roikkuvat samat tyypit samoilla vanhoilla kuvilla. Järkyttävä taso naisissa. Yäk!

5

716

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kävin katsomassa miehet tuolla ikäjakaumalla ja taso oli järkyttävä !! Mutta luulis sit noitten matsaavan toisilleen ku taso on sama :))
      Niin, minua ei sit löydy treffipalstalta että puolueeton mielipide.

    • erikseen

      kuvan miehelle, joka vaikuttaa kiinnostavalta. En laittaisi sitä näkyville profiiliin. Kuva, jonka lähetän, on nätti ja vuoden sisällä otettu. Säälittää sellaiset, jotka eivät hyväksy iän karttumista ja haluavat toisten näkevän heidät nuorina, kuten he itse tekevät. Voihan se toimia, kunnes tavataan:) Eikö ole paljon parempi yllätys, jos onkin livenä sievempi kuin kuvassa?

    • zxzx

      Kävitkös kattelemassa miesten kuvia:) Otappa miesten kuvat ikäjakaumalla 45-75 ja naisten myös, niin tulet hämmästymään. Laitappas oma kuvasi näkyville, niin voimme katsella sinua;) ja unelmoida täydellisyydestä....

      • Näin juuri

        Sinulta juuri sellainen kommentti kuin odottaa sopiikin.
        Happamia sanoi kettu ...

        Miksi aloittaja miehenä katsoisi miesten kuvia, tai pitääkö jokaisen sinun kanssa erimieltä olevan laittaa kuvansa tänne.

        Sinä olet juuri tyypillinen täällä roikkuja joka yrittä peruskoulupohjalta päteä!


      • zxzx
        Näin juuri kirjoitti:

        Sinulta juuri sellainen kommentti kuin odottaa sopiikin.
        Happamia sanoi kettu ...

        Miksi aloittaja miehenä katsoisi miesten kuvia, tai pitääkö jokaisen sinun kanssa erimieltä olevan laittaa kuvansa tänne.

        Sinä olet juuri tyypillinen täällä roikkuja joka yrittä peruskoulupohjalta päteä!

        Sinä se et yritä edes peruskoulupohjalta. Joka yrittä peruskoulupohjalta päteä: )


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka jytkytti naftan hinnan jo yli 2,3 euroon

      Sannan aikaan esimerkiksi dieseliä selvästi kalliimpaa bensaakin sai 1,3 eurolla. https://www.is.fi/autot/art-200001188
      Maailman menoa
      226
      4545
    2. Päivän Sanna: Suomi maailman onnellisin maa

      Sanna muutti Suomen maailman onnellisimmaksi maaksi. Hänen pyyteetön työnsä maailmalla tuottaa edelleen tulosta.
      Maailman menoa
      132
      3782
    3. Vasemmiston feministinaiset puolustavat islamia

      mikä on täysin järjenvastaista, mutta eihän femakoilla paljon järkeä olekkaan, leijuvat siellä omassa kuplassaan. Myös
      Maailman menoa
      313
      3376
    4. Taisi kolahtaa....

      Joku kysyi, että miksi S24 sallii kirjoittelun tänne venäläisiltä alustoilta, juttu poistui. Täällähän tosiaan välillä
      Maailman menoa
      20
      2128
    5. Vain puolet SDP:n kannattajista luottaa puoluejohtoon häirintäkohussa

      Ja SDP on ilmoittanut, että ainoa rangaistus häirintään syyllistyneille kansanedustajille on puhuttelu - aina sama. Eli
      Maailman menoa
      67
      1734
    6. Suomi edelleen maailman onnellisin maa

      Olemme hyvällä tiellä. Laitetaan nyt talous kuntoon.
      Maailman menoa
      196
      1611
    7. Kuvaa kaivattuasi

      Yhdellä kivalla yhdyssanalla. 🥹
      Ikävä
      80
      1420
    8. Huomasitko? Tämä "viinin läträys" hämmästytti Yökylässä

      Yökylässä-sarjassa Maria Veitola vieraili Christel ja Jori Roosbergin kotona. Tunnelma oli mukava ja puitteet hulppeat.
      Suomalaiset julkkikset
      36
      1342
    9. Mitä vielä

      Toivot välillemme ?
      Ikävä
      104
      1160
    10. Moni islamilainen maa on jo kieltänyt burkat ja nigabit

      mm. Marokko, Tunisia ja Turkki. Miksi he ovat sen tehneet? No perusteet ovat selkeät ja yhteneväiset: turvallisuus, yhte
      Maailman menoa
      14
      1152
    Aihe