Oletko kokeillut ryhmäseksiä? Minkälaisella koostumuksella? Oliko tilanne sellainen että umpikänninen lutka lähti kostean baari-illan päätteeksi miesporukan mukaan?
Ryhmäseksi
Mirka's pussy
6325
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kerran täysin sovitusti kahdemn miehen kanssa.Eli saunottiin,´syötiin hyvin ja juotiin hiukan.Sen jälkeen rakastelttin ja se oli ihanaa.Toinen kerta bileiden jälkeen poitsut pyysi mut niiden väliin nukkumaan aamupäiväunia.Oltiin krapulaisia hieman.Meil alko olemaan hieman levottomat jutut niin sehän johti meidän kolmen sexiin jota vielä myöhemmin jatkoin toisen kanssa kahdestaanIhan ok juttuja kun tietää mitä tekee.Ei pidä sählätä tai tehä sitä jos ei tunne hommaa omaksi.Nyt en ole moneen vuoteen enää harrastanut mutta ei sitä koskaan tiedä:)
Ryhmäseksin harjoittaminen on yksi lutkuuden kriteereistä.
Todistaa sen ettei kunnioittava kritiikkini naisten käyttäytymistä kohtaan ole mennyt hukkaan.
Mua ei sun tai kenenkään muunkaan mieleipiteet kiinnosta!Elän juuri niinkuin tahdon ja parhaaksi näen.
vitsien ja pilanteon muodossa.... Jos et sitä erota... Mutta miksi erottaisit?
Baarissa menin juttelemaan kahdelle mimmille sitä sun tätä, ja sain kutsun jatkoille. Jotka yllätyksekseni johtivatkin ensin tyttöjen väliseen ähinään, johon sitten itsekin liityin. Toinen tytöistä oli kuitenkin äkkiä nukkumiskunnossa, joten touhu vaihtui kahdenkeskiseksi.