mitsuL200-muovinen kojelauta,istuimet tuvan penkkejä,äänieristys ja jousitus surkea,kiihtyi vain kuski.
navara-meluisa;peltorit pitäis saada kaupan päälle,tehoja löytyi,aika hyvä
toyota-moottori surkee,alitehoinen,
ranger-jousitus paska;munuaiset irtos,meluisa
isuzu-paras jousitus,hiljaisin,automaatti pakettiautoversioon,
3,0 l moottori,tehoa löytyy,dieselpihi,
arvatkaas,minkä ostin...)
kevään koeajo tunnelmia
3
737
Vastaukset
- -L200-
Heräsit ja päästit kissan ulos... Ihan sama oikeastaan mulle,toinen tykkää äitistä ja toinen tyttärestä.
- Joujou
kyllä väittäisin, että kaikista noista autoista löytyy riittävästi tehoa normaaliin työ- ja vapaa-ajan käyttöön. Jos suorituskykyä käyttää, kulutus nousee.. Jos jousitus tuntuu tyhjänä pehmeältä, saattaakin olla, että täydellä kuormalla kantavuus loppuu... Kolikolla on kaksi puolta.
- uudesta
tojosta,mut kyllä vanha malli oli moottoriltaan nooakin aikainen.....eihän nämä ole kuin lähinnä työautoja,eikä ralliohjuksia,mut kyllähän niillä olis kiva ohittaakin..)
Jousituksenkin tiedän et kuorma päällä monet on ihan erilaisia,mut ajetaanhan niillä joskus tyhjänäkin.....ei kai kivireki kiva ole.
Ranger ei kulkenut alle kympin nätillä ajollakaan,isuzu tällä hetkellä noin 8,5l,muista ei tietoo..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?871704- 851212
- 1101113
- 67896
- 102861
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56808- 47721
- 36712
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47661- 33653