hoitoaine

mitä hoitoainetta/shamppoota suosittelisitte todella jäykille lyhyille hiuksille? antakaa mieluiten tarkka nimi ja merkki. kiitos jo etukäteen
197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

hiusten käsittelystä, kuin pelkästä jäykkyydestä tai lyhyydestä.

Värjätylle, blondatulle on omansa, joka suojaa väriä tai vaalennuksen sävyä, herkästi kutiseva kuiva hiuspohja voisi tykätä jopa öljyhoidoista (ja tervapohjaisista luonnonshampoista), sitten jos muotoilet hiuksesi joka päivä ja ehkä haluat pestä, shampoon on oltava erittäin hellävarainen jne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


cr7 kirjoitti:

mitä hoitoainetta/shamppoota suosittelisitte todella jäykille lyhyille hiuksille? antakaa mieluiten tarkka nimi ja merkki. kiitos jo etukäteen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu