Ryhmäseksi kysymys naisille

Oletko koskaan antanut kostean baari-illan päätteeksi vahingossa usemmalle miehelle kerralla?
6340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Eikä ole jäänyt yhteen kertaan!

Äänestä
  • iljettävä lutka? Kukaan mies ei halua lastensa äidiksi lutkaa joka on harjoittanut ryhmäseksiä joidenkin paskojen kanssa.

    Äänestä

No ehkä hyvä, että blondimmat löytää sen ilon vahingossakin, kun fiksummat tekee saman ihan tarkoituksella :)

Äänestä

..............

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mirka's Pussy kirjoitti:

Oletko koskaan antanut kostean baari-illan päätteeksi vahingossa usemmalle miehelle kerralla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu