Hei olisi tarkoitus viettää romanttinen hetki tyttöystävän kanssa jossakin kylpylähotellissa, olisiko kenelläkään mitään ehdotuksia mikä olisi hyvä paikka.
P.S. siis romanttinen ja rauhallinen paikka jossa voi rentoutua ja viettää laatuaikaa kahden kesken, eli ei miellään semmoinen paikka jossa on paljon lapsi perheitä.
Kiitos
Hyvä kylpylähotelli kahdelle
5
1835
Vastaukset
- Hyvä!
Olin mieheni kanssa keväällä ja todella pidimme paikasta! Palvelu hyvää ja lapsille oma allas. Tampereen kylpylä on täynnä lapsiperheitä, siitä paikasta emme ole pitäneet.
Koko Suomessa Runninkylpylä Iisalmessa.
- kokemusta on
Haikko on aikuisten paikka. Varmaan Suomen halutuin hääpaikka. Siellä on mm kahden hengen porealtaat suiteissa ja kylpylässä. Stockmannin kanta-asiakkaille hinnat ihan ok.
Puisto on upea ja kartanossa romanttinen henki. Ei lapsia.- yhden kerran käyneet
Ainakin meidän mieleen oli myös Haikko, hotellin huone oli hieno, kaunista luontoa meren rannalla, pieni kylpylä kauneushoitola.Hintava mutta kyllä sen veroinen.Enimmäkseen aikuisia ja eläkeläisiä.
- oma poreallashuone
yhden kerran käyneet kirjoitti:
Ainakin meidän mieleen oli myös Haikko, hotellin huone oli hieno, kaunista luontoa meren rannalla, pieni kylpylä kauneushoitola.Hintava mutta kyllä sen veroinen.Enimmäkseen aikuisia ja eläkeläisiä.
täytyypä varata toivottavasti suomes ei oo ppiilokameroita kun menee muuten tunnelma, kun joku katsoo-
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2844755Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353056Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k512963Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281541Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271242- 471189
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.7986Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78971Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52969