jalkojen hieronta avaa oven;)

Hieron rakkaan seksyn vaimoni jalat sylissäni sohvalla joka ilta kymmenen uutisten aikaan...ja saanti on varmaa!!
51624
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

reidet ja pepun niin joha lämpenee

Äänestä
  • riitäkään urheiluruutu saunan jälkeen? ;DDDDD

    Nytkö pitää alkaa jo hieroakin....? ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Äänestä

Vai että saanti on varmaa VASTA SITTEN kun olet hieronut ämmän jalkoja! Kyllä Suomen Laki ja Raamattu molemmat sanovat, että jos ämmä on erehtynyt menemään naimisiin, sen velvollisuus on AINA antaa vittua ja persettä. Siis jos ei kaikille jätkille, niin ainakin sille jonka kanssa se on erehtynyt solmimaan avioliiton Pyhän Sakramentin.
Jos ei teillä niin tapahdu, voit haastaa ämmän käräjille ja vaatia siltä korvauksia n. 125 000 €.
Näin on, vittu!

Äänestä
  • kunnioittamisessa parit! älkääkä olko niin itsekkäitä.

    Äänestä

Ei tarvitse hieroa, koska tiedän tasantarkaan että kunhan vain olen tarpeeksi kunnolla niin kyllä sitä pilluakin tulee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huh huh.. kirjoitti:

Hieron rakkaan seksyn vaimoni jalat sylissäni sohvalla joka ilta kymmenen uutisten aikaan...ja saanti on varmaa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu