Viinikanniemi, Nokia

Yövyimme Nokialla muutaman yön ja totesimme tason laskeneen. Siisteys kärsinyt ja suihkut epäkunnossa. Muutenkin paikan yleisilme kärsinyt ja repsahtanut.
2162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

moni muukin asia rempallaan.

Äänestä
  • Se saarnamies Nokialainen Niilo Ylimainio ajo koko kaupungin kaaokseen,nyt on sitten kaikki rempallaan.Mutta tuli sieltä hyviä kumisaappaita,mullakin on monta vuotta vanhat Kontiot ja vielä on hyvässä kuosissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lapsiperhe kirjoitti:

Yövyimme Nokialla muutaman yön ja totesimme tason laskeneen. Siisteys kärsinyt ja suihkut epäkunnossa. Muutenkin paikan yleisilme kärsinyt ja repsahtanut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu